Kontakt

Fristad Konsult är som namnet skvallrar om beläget i Fristad strax utanför Borås. Till oss är alltid kunder välkomna för ett par dagars konferens/utbildning. Eller varför inte stanna till och säga hej och ta en fika om ni ändå har vägarna förbi!

Fristad Konsult AB
Stora vägen 31
513 33 Fristad
tel: 033-21 02 50
fax: 033-21 02 59
mail: info@fristadkonsult.se
hemsida: www.fristadkonsult.se

Våra öppettider är: mån-fre 08:00 - 16.00


Visa större karta

Vi som jobbar här

Thomas Lövqvist
vd / verksamhetskonsult
tel: 033-21 02 57
mobil: 0730-23 32 57
mail: thomas@fristadkonsult.se

Stefan Persson
utvecklingschef
tel: 033-21 02 53
mobil: 0730-23 32 53
mail: stefan@fristadkonsult.se

Anders Nordström
verksamhetskonsult
tel: 033-21 02 58
mobil: 0730-23 33 45
mail: anders@fristadkonsult.se

Kent Johansson
utvecklare
tel: 033-21 02 61
mobil: 0730-20 02 61
mail: kent@fristadkonsult.se

Richard Lundgren
verksamhetskonsult
tel: 033-21 02 52
mobil: 0708-10 05 42
mail: richard@fristadkonsult.se

Hans Utter
utvecklare
tel: 033-21 02 60
mobil: 0705-18 58 54
mail: hans@fristadkonsult.se

Anette Lövqvist
ekonomi
tel: 033-21 02 54
mobil: 0730-23 32 54
mail: anette@fristadkonsult.se

Marcus Fransson
utvecklare
mail: marcus@fristadkonsult.se


Leif Persson
administratör
tel: 033-21 02 50
mail: leif@fristadkonsult.se

Klicka nedan för att logga in på vårt forum

Klicka nedan för att komma åt vår fjärrsupport

Klicka nedan för att starta KomMa-hosting